Inköp Leröy Seafood AB

Mats Holl

Inköpschef / Purchasing Manager

+46 31 85 75 16 / +46 73 322 50 12

mats.holl@leroy.se

Susanna Alaiso

Inköp/ Purchasing

+46 31 383 81 39

susanna.alaiso@leroy.se

Mats Andreen

Inköp/ Purchasing

+46 31 85 75 12

mats.andreen@leroy.se


Olivia Karlsson

Inköp/ Purchasing

+46 31 383 81 33

olivia.karlsson@leroy.se

Birgir Marteinsson

Inköp/ Purchasing

+46 31 383 81 31

birgir.marteinsson@leroy.se

Sälj Detaljhandel & Horeca

Johan Gref

Försäljningschef / Sales Manager Sweden
+46 31 383 81 41 / +46 70 530 74 45
Johan.Gref@leroy.se

 

SÄLJAVDELNING - RETAIL

Joakim Cissig 

Försäljning Retail, Göteborg
+46  31 383 81 38
Joakim.cissig@leroy.se   

Joakim Eriksson

Försäljning Retail, Göteborg
+46  8 602 21 87 
harald.eriksson@leroy.se  

Harald Eriksson

Försäljning Retail, Göteborg 
+46  31 383 81 36
joakim.eriksson@leroy.se
  

Ulf Klein 

Försäljning Retail, Göteborg/ Kundansvar Bergendahls
+46  40 41 91 40
ulf.klein@leroy.se 

 

Johan Löfgren

Försäljning Retail, Stockholm
+46  8 602 21 62
johan.lofgren@leroy.se   

      

Tomas Morian

Försäljning Retail, Stockholm
+46  8 602 21 74
tomas.morian@leroy.se   

 

Cecilia Norling

Försäljning Retail, Stockholm
+46  8 602 21 65
cecilia.norling@leroy.se

 

Pia Teghult  

Försäljning Retail, Göteborg/ Kundansvar Dagab
+46  31 85 75 37
Pia.teghult@leroy.se    

Figge Thunberg

Försäljning Retail, Göteborg
+46  31 85 75 14
figge.thunberg@leroy.se   

Armi Svenberg

Försäljning Retail, Stockholm                             
+46  8 602 21 69
armi.svenberg@leroy.se        

SÄLJAVDELNING - HORECA   

Andreas Hartman

Försäljning Horeca, Göteborg 
+46  31 352 85 42
andreas.hartman@leroy.se 

     

Thomas Ohlofsson

Försäljning Horeca, Göteborg 
+46  31 85 75 02
thomas.ohlofsson@leroy.se  

 

Christoffer Persson

Försäljning Horeca, Göteborg 
+46  31 383 81 32
christoffer.persson@leroy.se

 


Svenne Östergren    

Försäljning Horeca, Göteborg 
+46  31 85 75 08
svenne.ostergren@leroy.se